بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسلپاور بانک در هر شکل و اندازه‌ای وجود دارد، اندازه‌های کوچک‌تر برای شارژ تلفن هوشمند طراحی شده و ابعاد کوچکی دارند، یا اندازه‌های بزرگ‌تر که برای چندین بار شارژ تلفن یا شارژ یک تبلت کاربرد دارند. در زمان انتخاب پاور بانک ، بهتر است با انواع آن آشنا شویم که کابل‌های متفاوت و یا بیش از یک درگاه خروجی دارند. حتی اگر بهترین مارک پاور بانک را هم تهیه کنید، اما متناسب با نیازهای شما نباشد، کارایی لازم را نخواهد داشت.

 

چرا باید پاوربانک را برای تلفن و تبلت خود انتخاب کنید؟

دستگاه‌های تلفن همراه مانند تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها زندگی را بسیار آسان‌تر می‌کنند. با استفاده از پاور بانک‌ها می‌توان این وسایل را در هر جایی شارژ کرد.

پاور بانک چه مزایایی را برای شما دارد؟

پاور بانک‌ها وزنی سبک دارند و می‌توانید آنها را به هر جایی حمل کنید. به راحتی می‌توانید آن را در خانه شارژ کنید، در کیف یا جیب خود قرار دهید و هر زمان که باتری تلفن شما نیاز به شارژ داشت، آن را به تلفن خود وصل کنید. با همراه داشتن این دستگاه شارژ، اضطراب کم شدن باتری نخواهید داشت.

چگونه برای تلفن یا تبلت خود پاور بانکی مناسب انتخاب کنیم؟

مطمئنا، با در نظر گرفتن مواردی که در زیر آورده شده می‌توانید پاور بانکی مناسب برای کاربرد خود انتخاب کنید. در صورتی که تصمیم دارید از این شارژرهای قابل حمل برای شارژ تلفن‌های هوشمند خود استفاده کنید، گزینه‌های بیشتری در اختیار خواهید داشت.

انتخاب ظرفیت مناسب پاور بانک

ظرفیت به مقدار انرژی الکتریکی که باتری‌های داخلی پاور بانک‌ها توان ذخیره کردن آن را دارند، اشاره دارد. بیشتر پاور بانک‌ها یک عدد بر روی آنها نوشته شده که برحسب میلی آمپر ساعت ( mAh) است که ظرفیت را نشان می‌دهد. اندازه‌های معمول از 10000 تا 26000 میلی آمپر ساعت هستند. عدد بزرگ‌تر به معنای ظرفیت بیشتر و قابلیت شارژ کردن بیشتر دستگاه‌های الکترونیکی شما مانند تلفن هوشمند و تبلت است.

اکثر پاور بانک‌ها، هر دستگاهی را که از طریق درگاه USB شارژ می‌شود مانند دوربین GoPro، Kindle Read (کتاب خوان الکترونیکی) یا هدست بلوتوث را شارژ می‌کنند. برای شارژ کامل دستگاه‌های بزرگ‌تر که قدرت بیشتری نیاز دارند، به شارژرهایی با باتری‌های بزرگ‌تر و میلی آمپر ساعت بیشتر نیاز است.

 

یک بار شارژ پاور بانک، چند بار تلفن و یا تبلت را شارژ می‌کند؟

معمولا شارژرهایی که ظرفیت بیشتری دارند، قادر به شارژ بیش از یک بار تلفن هوشمند شما هستند. اما این بستگی به باتری دستگاه الکترونیکی شما دارد، دستگاه‌های بزرگ‌تر، باتری با ظرفیت بالاتری دارند و برای شارژ آنها به نیروی بیشتری نیاز است. با دانستن ظرفیت باتری دستگاه‌های الکترونیکی خود، انتخاب پاور بانکی که با نیازهای شما هماهنگی بیشتری داشته باشد، آسان خواهد بود. درس است که بالا رفتن ظرفیت قیمت پاور بانک نیز تغییر می‌کند، اما با توجه کردن به این موضوع می‌توانید از اسراف پول خود جلوگیری نمایید.

در صورتی که ظرفیت مناسب پاور بانک را انتخاب کنید، به راحتی می‌توانید با یک بار شارژ کردن آن، دستگاه‌های مختلف الکترونیکی خود را شارژ کنید. برای شارژ کردن تبلت در چند نوبت، به پاور بانکی نیاز دارید که باتری‌هایی با ظرفیت بالا دارد. در صورتی که شارژر شما بیش از یک درگاه خروجی داشته باشد، می‌توانید همزمان تلفن هوشمند و GoPro خود را شارژ کنید. یا حتی یک تلفن هوشمند و تبلت، اگر دارای باتری با توان کافی را انتخاب کنید.

شارژ باتری‌های داخلی پاور بانک

متاسفانه، هیچ پاور بانکی اختراع نشده است که وقتی خالی باشد، به صورت جادویی خود را شارژ کند. در کل، شارژ آنها بسیار ساده است. یک سر کابل را به درگاه ورودی و یک سر دیگر کابل را به یک شارژر دیواری یا منبع تغذیه دیگر وصل کنید. ورودی پاور بانک‌ها از یک تا سه آمپر جریان برق را می‌تواند از خود عبور دهد. این توان هر قدر بیشتر باشد، باتری‌های داخلی زودتر شارژ می‌شوند.

برخی از پاوربانک‌ها دارای یک نشانگر LED هستند که به شما می‌گوید که تا چه اندازه‌ای باتری‌های داخلی آنها پر شده است. البته داشتن نمایشگر میزان باتری، به شما کمک می‌کند تا از خالی شدن باتری‌های آن، مطلع شوید. قبل از انتخاب، همیشه نیازهای خود را در نظر داشته باشید تا بتوانید محصول مناسبی را تهیه کنید. می‌توانید با ما تماس بگیرید تا هر نوع پاور بانکی را که نیاز داشتید، به شما ارائه دهیم.


بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل

پاور بانک‌ها (شارژرهای قابل حمل) در طول چند سال گذشته به طور فزاینده‌ای محبوب شده‌اند، چرا که گوشی‌های هوشمند را در همه جا می‌توان پیدا کرد. برای تمامی افراد، اطمینان از این که وسایل الکترونیکی آنها در طول روز شارژ دارند، یک اجبار است. اگر تصمیم به خرید یکی از این شارژرهای قابل حمل را دارید، تحقیق کنید تا بتوانید یک مدل مناسب را تهیه کنید، با این کار شما می‌توانید پاور بانک مناسب را برای وسایل خود تهیه کنید و گوشی هوشمند و لوازم الکترونیکی خود را شارژ کنید. توجه به اینکه چطور پاور بانک را شارژ کنیم، نیز بسیار مهم است. تا با کارایی و عمر بیشتر بتوانیم بهترین بهره‌وری را از دستگاه داشته باشیم

چگونه یک پاور بانک انتخاب کنیم

 

به دنبال مشخصات مناسب پاور بانک بگردید

جستجوی خود را بر اساس ظرفیت نگهداری شارژ فیلتر کنید. زمانی که یک پاور بانک را انتخاب می‌کنید باید به ظرفیت آن توجه ویژه‌ای داشته باشد که با میلی آمپر ساعت (mAh) اندازه‌گیری می‌شود. اگر قصد دارید از پاور بانک خود فقط برای شارژ کردن گوشی استفاده کنید، 5000 میلی آمپر کافی است. اگر قصد دارید وسایل بزرگ‌تر مانند یک تبلت را شارژ کنید و یا می‌خواهید بدون شارژ کردن پاور بانک چند بار گوشی خود را شارژ کنید، شما به چیزی بیش از 10000 میلی آمپر نیاز خواهید داشت. البته باید توجه داشته باشید که هر قدر ظرفیت بالا می‌رود قیمت پاور بانک هم بیشتر خواهد شد.

یک پاور بانک با ظرفیت 10،000 میلی آمپر یا بیشتر می‌تواند یک تلفن را 3 یا 4 بار شارژ کند بدون این که نیاز به شارژ مجدد داشته باشد و می‌تواند یک تبلت را تا 2.5 بار شارژ کند. در صورت نیاز به راهنمایی شما می‌توانید با ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنیم.

به دنبال پاور بانک‌هایی که حمل آنها راحت است، بگردید. اندازه بدنه یک پاور بانک مستقیما با ظرفیت شارژ آن مرتبط است. هر چه دارای ظرفیت بیشتری باشد، پاور بانک به صورت فیزیکی بزرگ‌تر بوده و در نتیجه جای بیشتری را اشغال می‌کند. برای مثال در زیر مشخصات تقریبی دو نمونه از این دستگاه‌ها را آورده‌ایم تا شما با آنها بیشتر آشنا شوید.

پاور بانکی با ظرفیت 3350 میلی آمپر، 10 سانتی متر طول دارد و 3.5 سانتی متر عرض و ضخامت آن 1.5 سانتی متر است و اگر ظرفیت آن 20000 میلی آمپر باشد، طول آن 17 سانتی متر و عرضی در حدود 4.6 سانتی متر دارد و ضخامت آن هم در حدود 2 سانتی متر خواهد بود.

 

پیدا کردن یک پاور بانک با کیفیت خوب

فروشگاه آنلاین الیتاسل با سابقه طولانی در عرضه شارژر تلفن همراه و باتری، همواره محصولات باکیفیت ارائه نموده است. محصولات ارائه شده از کمپانی‌های تولیدی معتبر هستند که با داشتن مواد اولیه مرغوب، دوام بالایی دارند. می‌توانید در وبسایت ما جستجو کنید تا انواع مختلف پاور بانک را پیدا کنید که برای مصارف شما مناسب باشد.

اگر در انتخاب دو یا چند محصول دچار مشکل شدید با ما تماس بگیرید تا شما را برای پیدا کردن مناسب‌ترین محصول راهنمایی کنیم. شما می‌توانید در وبسایت ما پاور بانک‌هایی با ظرفیت 20000 میلی آمپر را هم پیدا کنید که مجهز به شارژ سریع هستند. محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی الیتاسل در قیمت‌ها و ظرفیت‌های مختلف عرضه می‌شوند تا برای کاربردهای مختلف مناسب باشند. یک پاور بانک از دو بخش عمده تشکیل شده است، باتری و برد الکترونیکی شارژر و کنترل کننده ولتاژ خروجی. در صورتی که هر کدام از این دو بخش نامرغوب باشند، در بازدهی پاور بانک نقش زیادی خواهند داشت.

هر چه ظرفیت بالاتر باشد، قیمت پاور بانک هم زیادتر خواهد بود، به دنبال پاور بانکی در محدوده قیمت خود باشید. از طرف دیگر هرچه کیفیت پاور بانک بالاتر باشد، قیمت هم بالاتر خواهد بود. به دنبال پاور بانکی باشید که متناسب با نیازهای مالی شما است.


بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل

پاور بانک برای شارژ دستگاه‌های الکترونیکی شما بسیار عالی است، اما زمانی که یک نوع اشتباه را خریداری می‌کنید، می‌تواند برای شما به شدت ناامید کننده باشد. در اینجا به هفت اشتباه اشاره می‌کنیم تا قبل از خرید یک پارو بانک به آنها توجه کنید و انتخابی درست داشته باشید. با توجه به این موارد یک نوع مناسب را تهیه کنید و برای خرید بهترین مارک پاور بانک با الیتاسل تماس بگیرید.

 

 

انتخاب ظرفیت خیلی کم

یک اشتباه رایج زمانی که مردم تصمیم به خرید یک پاور بانک را دارند، انتخاب یک دستگاه با ظرفیت کم است. مهم است که مطمئن شوید که پاور بانکی که شما خریداری می‌کنید دارای حداقل اندازه باتری برای دستگاه الکترونیکی شما است که می‌خواهید آن را شارژ کنید. توجه به این مورد به شما این امکان را می‌دهد که دستگاه خود را یک شارژ کامل کنید، قبل از این که مجبور شوید دوباره پاور بانک را شارژ کنید.

به طور ایده‌آل شما باید به دنبال خرید یک پاور بانکی باشید که ظرفیت بیشتری از باتری دستگاه شما داشته باشد. داشتن ظرفیت بالا به شما کمک می‌کند، دو یا سه بار وسیله الکترونیکی خود را شارژ کنید، بدون این که به شارژ مجدد نیاز داشته باشد. البته، هر قدر ظرفیت این پاور بانک‌ها بیشتر باشد، گران‌تر هستند، بنابراین انتخاب شما تا حد زیادی بستگی به بودجه شما نیز خواهد داشت.

 

کارایی آن را در نظر بگیرید

در برخی از مواقع، محصول آن قدر شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد که شما ممکن است فراموش کنید تا مشخصات آن را بررسی کنید. زمانی که نوبت به خرید می‌رسد، سعی کنید ظاهر را کنار بگذارید. همه افراد نسبت به محصولات زیبا با رنگ‌های جذاب، احساس بهتری دارند، اما  انتخاب یک پاور بانک با کیفیت بالا و محصولی که با ظرفیت مورد نیاز شما و مشخصات مورد نظرتان هماهنگی بیشتری دارد باید در اولویت باشد.

 

خرید یک پاور بانک با یک خروجی

اگر زمانی که بیرون هستید، باید تعدادی از وسایل الکترونیکی را شارژ کنید، اشتباه خرید یک بانک قدرت استاندارد با یک خروجی را انجام ندهید. این کار باعث می‌شود شما زمان زیادی را برای شارژ کردن وسایل الکترونیکی نیاز داشته باشید چون شما باید صبر کنید تا هر دستگاه به طور کامل شارژ شود. به جای آن یک پاور بانک با تعداد بیشتری خروجی تهیه کنید. این کار به شما این امکان را می‌دهد که وسایل الکترونیکی خود را همزمان شارژ کنید. فقط مطمئن شوید که پاور بانکی که تهیه می‌کنید ظرفیت کافی برای شارژ همه دستگاه‌های الکترونیکی شما را دارد.

 

خرید مدلی که با دستگاه الکترونیکی شما سازگار نیست

بسیاری از مردم بعد از خرید یک پاور بانک، متوجه می‌شوند که شارژر همراهی که خریداری کرده‌اند با دستگاه الکترونیکی آنها سازگار نیست به خاطر این که خروجی آن، قدرت کمی برای شارژ وسایلی مانند تبلت دارند. این به خاطر این واقعیت است که بیشتر پاور بانک‌ها با یک پورت خروجی با قدرت شارژ کم ارائه می‌شوند. اگر قدرت شارژ پایین باشد، دستگاه‌هایی که دارای باتری بزرگ‌تری هستند و نیاز به جریان برق بیشتری دارند، به سختی می‌توانند با جریان کم شارژ شوند. اگر یک پاور بانکی را تهیه کنید که دارای دو خروجی باشد، به احتمال زیاد یکی از این خروجی‌ها دارای جریان خروجی بالا است و می‌توان از آن برای شارژ دستگاه‌های الکترونیکی با ظرفیت باتری بالا استفاده کرد.

 

خرید برندهای غیر قابل اعتماد

در حالی که ما نمی‌گوییم شما باید بیرون بروید و یک شارژر همراه بسیار گران قیمت خرید کنید، سرمایه‌گذاری در یک پاور بانک با کیفیت از یک تامین‌کننده معتبر ارزش دارد. متاسفانه، همه این شارژرهای همراه موجود در بازار کیفیت خوبی ندارند. برخی از آنها از باتری‌هایی ساخته شده‌اند که دارای ویژگی‌های ایمنی یکسانی نیستند. اگر از یک تامین‌کننده مورد اعتماد خرید کنید، از ضمانت‌های ارائه شده نیز می‌توانید بهره‌مند شوید. انواع مرغوب، ویژگی‌های ایمنی را فراهم می‌کنند که از آسیب دیدن وسایل گران‌قیمت شما جلوگیری کند.

 

خرید یک پاور بانک حجیم

اگر در حال خرید یک شارژر همراه هستید، نباید محصولی را خریداری کنید که سنگین و حجیم باشد. زمانی که یکی از این وسایل را انتخاب می‌کنید، به دقت به مشخصات نگاه کنید و اندازه و وزن آن را بررسی کنید. دقت کنید که یک طرح ظریف و سبک را انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی آن را در کیف و جیب خود جای دهید و همه جا آن را با خودتان ببرید. به فرض مثال پاور بانک‌های قابل حمل برای سفر در تمامی لحظات مسافرت دغدغه‌های شما را نسبت به شارژ تلفن همراه برطرف می‌کند.

 

خرید شارژر همراه بدون مدار محافظ

معمولا انواع مختلفی که از قطعات مرغوب استفاده می‌کنند، دارای مدارهای محافظ برای ایمنی بیشتر آنها نیز هستند. بسیاری از آنها دارای مدار محافظ در برابر اتصال کوتاه و قطع کننده جریان در زمانی که دما بالا می‌رود، هستند. این ویژگی‌های اضافی نه تنها به افزایش طول عمر پاور بانکی که شما خریداری کرده‌اید کمک می‌کنند، از طرف دیگر از وسایل الکترونیکی شما مانند موبایل و تبلت نیز محافظت خواهند کرد. همیشه بررسی کنید که آیا محصولی که خریداری می‌کنید دارای گواهی کیفیت باشد. این گواهینامه مشخص می‌کند که محصول تحت کنترل کیفیت استاندارد قرار گرفته است.

برای تهیه پاور بانک مناسب با الیتاسل تماس بگیرید تا مناسب‌ترین را به شما پیشنهاد دهیم.بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل

ظرفیت پاور بانک

ظرفیت پاور بانک‌ها از 2000 میلی آمپر ساعت تا بیش از 20000 میلی آمپر ساعت متغیر است و مهم است توجه داشته باشید که همه آنها خروجی 5 ولت استاندارد دارند و اگر چیزی را شارژ می‌کنید که 5 ولت نیست، نیاز تطبیق کننده ولتاژ خواهید داشت. ظرفیت مورد نیاز برای شارژ دستگاه‌های الکترونیکی باید بیشتر از باتری دستگاه‌ها باشد، به عنوان مثال باتری آیفون XS Mas 3474 میلی آمپر ساعت است، اما اگر می‌خواهید یک بار آن را پر کنید، شاید به پاوربانکی با 5000 میلی آمپر ظرفیت نیاز داشته باشید. حتی اگر بهترین مارک پاور بانک را هم انتخاب کنید، در صورت داشتن ظرفیت پایین مشکل شما را حل نمی‌کند.

 

 

وزن پاور بانک

وزن پاوربانک با ظرفیت بیش از 10000 میلی آمپر ساعت در حدود 500 گرم است، ممکن است در حال حاضر بیش از 1 کیلوگرم نوت بوک، کاغذ و قلم و لوازم دیگر را با خود حمل کنید و در صورت همراه داشتن یک پاور بانک با ظرفیت بالا، نیم کیلوگرم دیگر به این وزن اضافه خواهد شد. ممکن است شانه‌های شما قادر به تحمل این وزن نباشند و شما نیاز به کوله پشتی داشته باشید تا بتوانید لوازم خود را حمل کنید. بنابراین، به اندازه کافی نیازهای خود را در نظر بگیرید و به دنبال ظرفیت بیش از حد نباشید. البته اگر وسایل زیادی را حمل می‌کنید.

 

مدار الکترونیکی

مدار الکترونیکی، که قبلا برای باتری‌های 650 بود، گفته می‌شود که خوب نیست. درمورد این که چطور خوب نیست، نظرات متفاوت است. اما اگر همین حالا استفاده از یک باتری لیتیوم یون را شروع کنید، کمی بهتر از مدل 650 خواهد بود. همان طور که همه ما می‌دانیم باتری‌ها دارای طول عمر هستند. این دوره 300 چرخه خواهد بود، اگر پاوربانک شما به مدار الکترونیکی بی‌کیفیت مجهز شده باشد ممکن است به زودی از دسترس خارج شود و نتوانید گوشی آیفون خود را شارژ کنید.

 

پورت‌های ورودی و خروجی

اگر دو یا چند دستگاه الکترونیکی دارید، بهتر است پاوربانک با دو درگاه خروجی را انتخاب کنید. اگر به جز گوشی، تبلت هم دارید، بهتر است یک نوع، با دو درگاه خروجی را انتخاب کنید، زیرا یکی از آنها دارای توان 2 آمپر است و برای شارژ تبلت این جریان برق مناسب خواهد بود. به طور کلی پاور بانک با دو درگاه خروجی دارای یک پورت 1 آمپری و پورت دیگر بسته به ظرفیت آن 1.5 تا 2 آمپر جریان دارد. اگر گوشی خود را به پاوربانک وصل کنید و یک ویدیو تماشا کنید یا بازی کنید، سرعت شارژ حتی نمی‌تواند با مصرف انرژی شما که بسیار بالا است، جبران شود.

به طور کلی، گوشی آیفون را به پورت 1 آمپری پاور بانک وصل کنید، این مقدار جریان برای شارژ گوشی کافی خواهد بود. ورودی 1 آمپری نمی‌تواند یک باتری 1000 میلی آمپر ساعتی را در یک ساعت شارژ کند و به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. علاوه بر این، برخی از پاوربانک‌ها به یک ورودی 220 ولت مجهز هستند، بنابراین می‌توانید شارژ داخلی را ذخیره کرده و مستقیما پاور بانک را به پریز برق وصل کنید. زمانی که این نوع از پاور بانک‌ها را به پریز برق متصل می‌کنید، علاوه بر شارژ گوشی آیفون شما، باتری‌های داخلی پاور بانک نیز شارژ خواهند شد، البته با سرعت کمتر.

نتیجه

بنابراین، قبل از خرید پاور بانک برای گوشی آیفون، نیازهای خود را به طور جدی تحلیل کنید. اگر فقط تلفن را شارژ می‌کنید و می‌توانید آن را در محل کار و خانه هر روز و شب شارژ کنید، پس فقط یک یا دو بار نیاز خواهید داشت تا تلفن خود را در محیط بیرون شارژ کنید. این نوع پاور بانک تقریبا وزن کمی دارد و به راحتی قابل حمل است.

اگر در حال مسافرت هستید و یک iPad دارید، می‌توانید پاوربانک بالای 10000 میلی آمپر ساعت را در نظر بگیرید. هر روز از تلفن و iPad خود استفاده کنید و برای شارژ مجدد، پاوربانک را به آن وصل کنید. در شب، شارژر iPad به پریز برق وصل می‌شود، کابل Micro USB به پاوربانک متصل شده و دو پورت پاوربانک نیز به ترتیب به تلفن و‌ای پد متصل می‌شوند تا آنها را شارژ کنند. صبح روز بعد که از خواب بیدار شدید، تمام دستگاه‌ها به طور کامل شارژ شده‌اند.


بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل

اگر شما برای اولین بار است که یک پاور بانک خریده‌اید، چندین سوال برای شما پیش خواهد آمد که چگونه از این وسیله باید استفاده کرد. در زیر به نکاتی که قبل از استفاده از پاور بانک‌ها باید در نظر داشته باشید، آورده شده است. این شارژر یک وسیله قابل حمل است که شما می‌توانید برای شارژ کردن تلفن هوشمند، تبلت، ساعت هوشمند و وسایل دیجیتالی دیگر از آن استفاده کنید. ظرفیت هر کدام متفاوت است، بنابراین وقتی قصد خرید یک مورد را دارید، باید نیازهای خود را در نظر بگیرید. یکی از مواردی که در قیمت پاور بانک تاثیر دارد، ظرفیت نگهداری انرژی است. اگر مطمئن نیستید کدام دستگاه برای شما مناسب است، با کارشناسان ما م کنید تا بسیاری از گزینه‌های عالی را برای نیازهای خود پیدا کنید.

 

کتابچه راهنمای کاربر پاور بانک را بخوانید

قبل از استفاده از دستگاه الکترونیکی جدید، همیشه باید کتابچه راهنمای کاربر را بخوانید. اگر چه استفاده از پاور بانک ساده و آسان است، این بدان معنا نیست که شما نباید توصیه‌های سازنده را نادیده بگیرید. کتابچه‌های راهنمای کاربر به طور خاص برای دستگاهی که استفاده می‌کنید نوشته شده است. حتی اگر برخی از اطلاعاتی که در دفترچه راهنما می‌یابید با مدل محصولی که دارید همخوانی نداشته باشد، باید دستورالعمل‌های سازنده را دنبال کنید.

شارژ آن برای اولین بار

اولین کاری که باید انجام دهید، این است که پاور بانک را شارژ کنید. دستگاه باید به یک شارژر وصل شود. همچنین ممکن است برای وصل شدن به پریز برق به یک شارژر دیواری نیاز داشته باشید. مدت زمان شارژ به میزان نیروی تولید شده توسط شارژر و ظرفیت پاور بانک بستگی دارد. اکثر پاور بانک‌های موجود در بازار، مجهز به کابل‌های شارژ USB هستند. بنابراین، به احتمال زیاد، به راحتی می‌توانید با استفاده از شارژر تلفن همراه آن را شارژ کنید.

مهم است که از شارژ بیش از حد پاور بانک خودداری کنید. اگر تاکنون این را نمی‌دانید، توجه داشته باشید که شارژ بیش از حد می‌تواند به دستگاه آسیب جدی برساند. به همین دلیل است که پس از وصل کردن آن باید هر از گاهی، شاخص‌های شارژ را بررسی کنید.

اما پیامدهای واقعی شارژ بیش از حد یک پاور بانک چیست؟ این کار باعث می‌شود دستگاه بیش از حد معمول گرم شود. پاوربانکی که معمولا با دمای محیط شارژ می‌شود، ظرف مدت یک سال 6 درصد از ظرفیت خود را از دست می‌دهد. اگر دستگاهی را در دمای بالا شارژ کنید، در مدت مشابه 20 درصد ظرفیت خود را از دست خواهد داد.

پاوربانک‌های که خریداری می‌کنید، معمولا شارژ کامل ندارند و این به دلایل ایمنی است. همچنین بسته به تولید کننده، پاور بانکی که دریافت می‌کنید ممکن است دارای شارژ کامل باشد یا جزئی از آن شارژ شده باشد. به همین دلیل است که باید شاخص‌های میزان شارژ را بررسی کنید تا میزان شارژ واحد را تعیین کنید. اگر متوجه شدید که قبلا به طور کامل شارژ شده است، می‌توانید مرحله بعدی را ادامه دهید. همچنین، هنگامی که برای اولین بار پاوربانک خود را شارژ می‌کنید، ممکن است نسبت به حالت عادی، زمان بیشتری نیاز داشته باشد.

بیشتر دستگاه‌ها دارای 4 چراغ نشان دهنده شارژ هستند. هر چراغ به طور متوسط ??25 درصد ظرفیت را نشان می‌دهد. هنگامی که دستگاه به طور کامل شارژ شود، در برخی از دستگاه‌ها تنها 95 درصد ظرفیت پر خواهد شد. این مربوط به این واقعیت است که سلول‌های باتری مختلف، ظرفیت‌های مختلف دارند.

استفاده از پاور بانک برای اولین بار

بعد از روشن شدن هر چهار چراغ در پاوربانک، می‌دانید که دستگاه کاملا شارژ شده است. در ادامه چه کاری را انجام می‌دهید؟ واضح است، باید آن را از شارژر جدا کنید. پس از انجام این کار، می‌توانید از پاوربانک برای شارژ تلفن خود استفاده کنید. معمولا حداقل یک درگاه USB وجود دارد، اما دستگاه‌هایی نیز وجود دارند که بیش از یک درگاه خروجی برای شارژ دستگاه‌های مختلف دارند. ممکن است بخواهید از پورت 1 آمپری برای شارژ تلفن‌ها استفاده کنید. در مورد درگاه‌های دارای توان 2 آمپر، می‌توانید از آنها برای شارژ تبلت استفاده کنید.

این بدان معنی نیست که درگاهی که خروجی 2 آمپری دارد با تلفن سازگار نیست. مسئله این است که می‌تواند برای برخی از تلفن‌ها این جریان برق کمی زیاد باشد. با گذشت زمان، انجام مکرر این کار می‌تواند به مدار شارژ باتری تلفن هوشمند شما آسیب برساند. با این وجود، اگر این کار را فقط بعضی از مواقع انجام دهید، دیگر نیازی به نگرانی در مورد چیزی نیست. بیشتر تولید کنندگان توصیه می‌کنند از کابل USB شارژ تلفن هوشمند خود استفاده کنید.

در مورد لپ تاپ‌ها، آنها به 12 ولت انرژی برای شارژ نیاز دارند. در همین حال، بیشتر پاور بانک‌ها خروجی 5 ولت دارند. اینجاست که نوع خاصی از دستگاهی که خریداری کرده‌اید وارد می‌شوند. پاوربانک‌هایی وجود دارند که دارای درگاه خروجی با ولتاژ بالاتر هستند و می‌توانند برای شارژ لپ تاپ‌ها و سایر دستگاه‌های قابل حمل استفاده شوند. مسئله این است که آنها ممکن است اندازه بزرگ‌تری داشته باشند.

اگر به نظر می‌رسد پاوربانک شما کار نمی‌کند، چه کاری باید انجام دهید؟ این ممکن است به دو دلیل باشد. شاید شما آن را شارژ نکرده‌اید یا شما یک دستگاه معیوب را تهیه کرده‌اید. باید بدانید که یک پاور بانک با باتری خالی، مدتی طول می‌کشد تا به طور کامل شارژ شود. اگر به نظر نمی‌رسد دستورالعمل‌های سازنده در کتابچه راهنما کمک می‌کند و دستگاه شما هنوز کار نمی‌کند، با خدمات پشتیبانی مشتری شرکت تماس بگیرید.

برخی از نکات مربوط به تعمیر و نگهداری

پس از استفاده از دستگاه برای اولین بار، هنوز نکاتی وجود دارد که اگر می‌خواهید طول عمر آن را بالا ببرید، باید به آنها توجه کنید. نگهداری مناسب دستگاه، ارتباط زیادی با دوام آن دارد. باید اجازه ندهید که شارژ باتری به کمتر از 20 درصد برسد. به محض این که متوجه شدید باتری فقط 20 درصد شارژ دارد، باید آن را دوباره شارژ کنید. اگر می‌خواهید مدت طولانی از دستگاه خود استفاده نکنید، باید آن را حدود 50 درصد شارژ کنید. همچنین، شما باید آن را در محیط خنک نگه دارید تا گرما باعث خالی شدن باتری نشود و بر روی قطعات داخلی تاثیر نامناسب نگذارد.

نتیجه

پاور بانک مزایای زیادی به همراه دارد، به خصوص اگر زیاد سفر می‌کنید. مطمئنا زندگی شما ساده‌تر خواهد شد و به شما امکان می‌دهد دستگاه‌های قابل حمل خود را شارژ کنید. استفاده از آنها کاملا ساده و آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از شارژ بیش از حد آن جلوگیری کنید تا به احتمال زیاد، سال‌ها برای شما کار کند.


بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل

انتخاب بهترین روش‌های تبلیغات در کسب‌وکار برای متمایل کردن مشتریان به استفاده از محصولات و یا خدمات شما، می‌تواند کار دشواری باشد. می‌توانید تبلیغات خود را با استفاده از محصولات تبلیغاتی انجام دهید. با بسیاری از محصولات موجود و در دسترس، انتخاب چیزی که مورد توجه مشتریان قرار بگیرد معمولا یک انتخاب سخت است. یکی از آیتم‌های پرکاربرد، پاور بانک است که دوام زیادی هم دارد.

ثابت شده است که اگر یک هدیه به طور مکرر مورد استفاده قرار بگیرد، احتمال مراجعه افراد به کسب‌وکار را افزایش می‌دهد. این به این دلیل است که یک هدیه به ما کمک می‌کند نسبت به فردی که آن را به ما می‌دهد احساس محبت کنیم. همچنان که به استفاده از این هدیه ادامه می‌دهیم، به طور مداوم یادآور می‌شویم که چه کسی این محصول مفید را به ما داده است، به این معنا که ما احتمالا زمانی که به چیزی در آینده نیاز داریم به آنها فکر خواهیم کرد، مخصوصا اگر خدمات و محصولات ارائه شده از کیفیت بالایی برخوردار باشند. شما اگر از الیتاسل تعدادی بالا سفارش دهید،قیمت پاور بانک مورد نظر شما مناسب‌تر خواهد شد.

 

چرا یک پاور بانک گزینه مناسبی است

مردم از وسایل الکترونیکی قابل حمل، در هر جایی که می‌روند استفاده می‌کنند. گوشی موبایل همیشه همراه افراد است و آن را با خود به هر جایی می‌برند، برخی از افراد علاوه بر گوشی، یک لپ‌تاپ برای کار همراه خود دارند. زندگی روزمره ما به وسایلی متکی است که برای کار کردن به باتری نیاز دارند، زمانی که باتری وسایل الکترونیکی تمام می‌شوند، باعث مشکلات زیادی می‌شود.

پاور بانک‌ها وسایلی عالی هستند که به ما کمک می‌کنند بدون نگرانی از تمام شدن باتری به کارهای روزمره خود برسیم. این وسایل جای زیادی را نمی‌گیرند و در هر شرایطی قابل استفاده هستند. هدیه دادن پاور بانک به مشتریان باعث می‌شود آنها در هر روز به یاد کسب‌وکار شما باشند. زمانی که یک وسیله مفید را از کسی دریافت می‌کنید و به طور دائم از آن استفاده می‌کنید، نسبت به فرد و یا شرکت هدیه دهنده احساس بهتری خواهید داشت.

 

کدام پاور بانک برای کسب‌وکار شما مناسب است؟

پاور بانک مناسب برای هر فردی متفاوت خواهد بود. افرادی که خیلی زیاد با وسایل الکترونیکی خودکار می‌کنند، به ظرفیت باتری بیشتری نیاز خواهند داشت. برخی از افراد دو یا چند وسیله الکترونیکی دارند که این افراد هم به ظرفیت بالای باتری نیاز دارند. اما افرادی که از وسایل الکترونیکی زیاد استفاده نمی‌کنند و یا از یک وسیله الکترونیکی در طول روز استفاده می‌کنند به ظرفیت‌های بالای باتری نیاز ندارند. برای هدیه دادن به مشتریان و شرکای تجاری کسب‌وکار خود، نوعی را انتخاب کنید که ظرفیت متوسطی را داشته باشد و بتواند حداقل بیش از یک بار گوشی هوشمند مشتریان شما را شارژ کند.

 

سفارشی کردن هدیه تبلیغاتی

زمانی که یک هدیه به مشتریان می‌دهید، همیشه مهم است که این هدایا را با نیازهای شرکت و گیرنده هدیه هماهنگ کنید. همیشه هدایای باکیفیتی را انتخاب کنید. سعی کنید طرح‌های زیبا و مناسب را انتخاب کنید تا افراد دوست داشته باشند آن را همراه خود به هر جایی ببرند. می‌توانید بر روی هدیه تبلیغاتی خود یک پیام برای جلب توجه بیشتر مردم به کسب‌وکار خود چاپ کنید. البته باید نام برند و لوگوی شرکت را با فونتی زیبا و اندازه‌ای مناسب بر روی آن چاپ کنید تا هر بار که مشتریان از آن استفاده می‌کنند شرکت شما را به یاد بیاورند. هر قدر طرح و رنگ هدیه شما جذاب‌تر باشد، توجه افراد بیشتری را به خود جلب خواهد کرد.

الیتاسل ارائه دهنده انواع پاور بانک‌های باکیفیت و در ظرفیت‌های مختلف برای اهداف شما است. با ما تماس بگیرید تا مشاوران باتجربه، شما را در انتخاب بهترین مارک پاور بانک کمک کنند.


بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل

آیا شما از یک گوشی هوشمند یا تبلت استفاده می‌کنید؟ اگر جواب شما مثبت است، از این پس، پاور بانک‌ها جای لازم را در برنامه روتین روزانه شما خواهند گرفت. پس از یک استفاده طولانی، باتری موبایل یا تبلت شما، توانایی کمتری برای نگهداری انرژی خواهد داشت و زودتر تمام می‌شود. انجام کارهای مهم بدون شارژ کافی، دشوار و یا غیر ممکن است. با این حال، شما گزینه‌ای برای مقابله با این وضعیت دارید و آن همراه داشتن پاور بانک است. با استفاده از پاور بانک‌ها قادر خواهید بود که بدون محدودیت در شارژ باتری، کارهای روزمره خود را با استفاده از موبایل و یا تبلت خود انجام دهید. به عبارت دیگر، پاور بانک‌ها می‌توانند کار شما را آسان کنند.

علاوه بر این، شما باید در هنگام خرید یک پاور بانک، موارد استفاده خود از این دستگاه قابل حمل را در نظر بگیرید. انتخاب یک نوع با کیفیت بالا، بهترین گزینه خواهد بود. با این حال، شما می‌توانید انواعی از پاور بانک‌های با کیفیت بالا را در بازار با اندازه‌ها و ظرفیت‌های متفاوت پیدا کنید. محصولی را انتخاب کنید که برای کاربرد شما مناسب باشد و بتواند دستگاه‌های دیجیتال همراه شما را شارژ کند. موارد مختلفی در قیمت پاور بانک تاثیرگذار هستند. برخی از آنها دارای باتری‌های مرغوب، صفحه نشان دهنده برای میزان شارژ و یا درگاه‌های اضافه هستند و انواعی را می‌توانید پیدا کنید که خروجی آنها ولتاژهایی بالاتر از حد معمول درگاه USB استاندارد (5 ولت) تولید می‌کنند.

پنج نکته برای بررسی زمان انتخاب یک پاور بانک با کیفیت بالا

 1. ظرفیت: ظرفیت یکی از مهم‌ترین مسائل پاور بانک‌ها است که باید در نظر بگیرید. علاوه بر این، شما باید ظرفیت این دستگاه‌ها را متناسب با اندازه باتری گوشی و یا تبلت خود انتخاب کنید. اگر پاور بانکی با ظرفیت بالا انتخاب می‌کنید، به این معنی است که شما توانایی شارژ کردن باتری گوشی، برای چند بار را خواهید داشت. البته ظرفیت بالاتر، سنگین‌تر بوده و قیمت بیشتری هم خواهد داشت.
 2. انعطاف‌پذیری در استفاده: اگر بیش از یک دستگاه برای شارژ داشته باشید، باید مدلی را خریداری کنید که با وسایل شما سازگار باشد. ممکن است شما نیاز به شارژ کردن بیش از یک دستگاه الکترونیکی را داشته باشید. بنابراین، بهترین ایده این است که مدلی را انتخاب کنید که بیشتر از یک درگاه خروجی داشته باشد.
 3. یک اندازه مناسب انتخاب کنید: پاور بانک‌ها در اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند. با این حال، شما می‌توانید متناسب با نیازتان، هر کدام از آنها را انتخاب کنید. بهتر است یک نوع با کیفیت بالا و با اندازه مناسب انتخاب کنید. پاور بانک‌های بزرگ به خاطر این که فضای زیادی را اشغال می‌کنند، ممکن است مسائلی را ایجاد کنند، مخصوصا زمانی که شما در طول سفر آنها را با خود حمل می‌کنید. بنابراین باید پاور بانکی را انتخاب کنید که فضای کمتری را در کیف‌تان اشغال کند. نوعی را انتخاب کنید که به راحتی بتوانید آن را در کیف یا جیب خود حمل کنید.
 4. داشتن جذابیت در ظاهر: داشتن طرحی زیبا و جذاب، می‌تواند به عنوان فاکتوری در هنگام انتخاب در نظر گرفته شود. شما می‌توانید انواع مختلفی از این پاور بانک‌ها را با طرح‌هایی متفاوت پیدا کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید مدلی را انتخاب کنید که با رنگ گوشی شما هماهنگ باشد.
 5. هزینه: هزینه مهم‌ترین چیزی است که باید قبل از خرید مشخص کنید. در وهله اول، بودجه خود را مشخص کنید و متناسب با آن بهترین مدل را انتخاب کنید. در نظر گرفتن هزینه به شما کمک می‌کند که مدلی با کیفیت عالی را همان طور که نیاز دارید انتخاب کنید.

نکات بالا به شما کمک خواهند کرد تا بهترین مارک پاور بانک مطابق با خواسته و نیاز خود را برای دستگاه موردنظرتان انتخاب کنید.


بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل

پاور بانک‌های قابل حمل معمولی انواع مختلف شارژر هستند که وقتی کلمه “پاور بانک” را می‌گویم، به آنها فکر می‌کنید. آنها باتری‌های خارجی کوچک جعبه‌ای هستند که پورت‌های USB در اطراف خود دارند. اگر پاوربانک را در Google تایپ کنید، این چیزی است که بیشتر اوقات خواهید دید. اکثر افراد در زمان خرید یک شارژر به دنبال یک پاور بانک معمولی هستند تا بتوانند با استفاده از آن وسایل الکترونیکی خود را شارژ کنند، زیرا آنها بسیار محبوب هستند. پاور بانک‌ها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آنها دارای ظرفیت و اندازه متفاوتی هستند. قیمت پاوربانک نسبت به ظرفیت و تعداد خروجی‌ها و کیفیت قطعات داخلی آن متفاوت است.

 

 

مزایای پاور بانک‌های قابل حمل

پاور بانک‌ قابل حمل عادی بسیار محبوب هستند زیرا می‌توان با استفاده از آنها طیف وسیعی از دستگاه‌های الکترونیکی را شارژ کرد. در زیر سه مزیت برتر در مورد پاور بانک‌ها وجود دارد.

 1. ساده برای استفاده
 2. حمل آسان
 3. تنوع زیاد

استفاده از پاور بانک‌های قابل حمل آسان است و نیازی به دانستن موارد مختلف ندارید. با یک اتصال فیش می‌توان با این وسایل کار کرد. به خاطر اندازه مناسبی که دارند، به راحتی می‌توان آنها را حمل کرد. به خاطر وجود تولیدکنندگان زیاد، انواع مختلف آن را می‌توان تهیه کرد. آنها در مقایسه با دیگر موارد مانند، پاور بانک‌های خورشیدی و پاور بانک‌های بزرگ، ساده‌ترین نوع پاور بانک هستند. آنها در اشکال و اندازه‌های مختلف و متنوعی با انواع مزایای مختلف وجود دارند، داشتن ظرفیت و اندازه متنوع همیشه برای مشتری بهتر است.

می‌توان انواع مختلف آنها را نسبت به مورد مصرف و نیازها تهیه کرد. این شارژرهای قابل حمل از کیفیت بالایی برخوردار هستند و می‌توان از آنها به مدت زیادی استفاده کرد. تلاف انرژی در این وسایل کمترین حد بوده و برد الکترونیکی شارژر مورد استفاده در این وسایل، به خاطر استفاده از تکنولوژی روز، کارایی بالایی دارد.

معایب پاور بانک‌های قابل حمل

هر وسیله‌ای علاوه بر داشتن مزایا، معایبی هم دارد که می‌توان با مقایسه آنها تصمیم‌گیری درستی انجام داد. انتخاب بهترین پاور بانک دارای مزایای بیشتری می‌باشند و معایبی دارند که می‌توان از آنها صرف‌نظر کرد.

 1. حجیم
 2. چیزهای اضافی برای حمل
 3. تصمیم گیری برای خرید پاور بانک سخت است

این مشکلات برای مشتری چندان بد نیست اما قابل ذکر است. پاور بانک‌ها از نظر طراحی حجیم هستند. آنها باتری‌های خارجی هستند و راهی وجود ندارد که حجم آنها را کم کرد. تولیدکنندگان و مخترعین مانند الون ماسک در تلاش هستند تا فناوری باتری بهتری را به دست آورند و اگر موفق شوند، شاید حجم پاور بانک‌ها کم شود. اما در حال حاضر، باتری‌ها به ویژه برای ذخیره کردن مقدار زیادی از شارژ مورد نیاز شما، حجم زیادی لازم دارند.

همچنین با داشتن پاور بانک نیاز دارید تا چیزهای بیشتری حمل کنید. اگر جایی برای نگه‌داشتن آن ندارید، نگه‌داشتن پاور بانک در دست می‌تواند آزاردهنده باشد. از دیگر معایب این شارژر می‌توان به سخت بودن تصمیم‌گیری در زمان انتخاب پاور بانک اشاره کنیم. همان طور که در بخش مزایا اشاره کردیم، انتخاب‌های زیادی برای یک پاور بانک معمولی وجود دارد. این یک چیز خوب است، اما تعداد زیاد این وسایل تصمیم‌گیری را سخت می‌کند. نگران نباشید، اگر گزینه‌ای توجه شما را جلب کرد، توصیه می‌کنیم برخی از نظرات مشتریان را مطالعه کنید، البته اگر به اندازه کافی وجود داشته باشد.

پاور بانک‌های قابل حمل عادی گاهی اوقات برای شارژ مجدد، زمان بسیار طولانی نیاز دارند. اگر یک پاوربانک بزرگ معمولی، با ظرفیت 22000 میلی آمپر ساعت خریداری می‌کنید، برای رسیدن به شارژ کامل ممکن است لازم باشد آن را برای ده ساعت شارژ کنید.
البته این شارژر قابل حمل مزایای زیادی برای کسانی که مجبور به شارژ دستگاه‌های الکترونیکی خود هستند، دارد. از این شارژرهای قابل حمل می‌توان در هر جایی استفاده کرد.


بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل

غیرقابل انکار است که پاوربانک‌ها با افزایش عمر باتری دستگاه‌های قابل حمل، به خصوص تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها از طریق شارژ آنها، زندگی ما را آسان‌تر کرده‌اند. با این حال، یک سناریو بسیار متداول در شرایطی است که کاربران فقط برای شارژ تلفن‌های همراه خود، از پاور بانک قابل حمل استفاده می‌کنند، زمانی که باتری گوشی آنها زودتر از حد معمول تخلیه شده است.

اکثر مردم به این فکر می‌کنند که بین ظرفیت پاور بانک و قدرت واقعی منتقل شده به تلفن‌های همراه آنها تفاوت وجود دارد. آنها همچنین متوجه شده‌اند که این ظرفیت برای شارژ تلفن همراه در تعداد دفعاتی که در ابتدا محاسبه کرده‌اند کافی نیست و باعث ناامید شدن آنها می‌شود. اما آیا توضیحی در این باره وجود دارد؟ معلوم می‌شود که یک پاوربانک نمی‌تواند انرژی ذخیره شده در خود را بدون هیچ کم و کاستی انتقال دهد. شما می‌توانید بهترین نوع را با مناسب‌ترین قیمت پاور بانک از الیتاسل تهیه کنید.

 

اشتباه رایج در مورد ظرفیت پاور بانک

بزرگ‌ترین تصور غلط در مورد پاور بانک‌ها این است که آنها می‌توانند همان مقدار ذکر شده در مشخصات فنی را تامین کنند. فرض رایج این است که، برای مثال، 10،000 میلی آمپر ساعت قادر به شارژ باتری آیفون 7 3.3 بار است. با این حال، خریداران یک واقعیت مهم را نادیده می‌گیرند، تلفات برق.

در واقعیت، هیچ پاور بانکی نمی‌تواند تمامی ظرفیت ذخیره شده را انتقال دهد. تولیدکنندگان و بازرگانان مقصر نیستند، زیرا باید ظرفیت کامل را به عنوان مشخصات محصول بر روی آن چاپ کنند، نه مقداری که یک پاور بانک قادر به شارژ کردن است. نمی‌توان بر روی محصول مقداری که قرار است شارژ شود نوشته شود. نتیجه این است که کاربران از این نابرابری احساس ناراحتی می‌کنند، حتی برخی از آنها به این باور هستند که آنها پاور بانکی با ظرفیت کمتری به دست آورده‌اند.

بنابراین، چگونه می‌توانیم به عنوان خریدار، پاور بانکی را انتخاب کنیم که متناسب با نیازهای ما باشد و اتلاف برق را هم در نظر بگیریم؟ حقیقت این است که برای مشخص شدن ظرفیت واقعی پاور بانک‌ قابل حمل، به چند نکته نیاز است.

 

در داخل پاور بانک چگونه از دست دادن برق اتفاق می‌افتد؟

پاوربانک‌ها از باتری‌ها و همچنین مدارهای الکترونیکی برای مدیریت جریان برق خروجی به دستگاه‌ها تشکیل شده‌اند. باتری‌های لیتیوم دارای ولتاژ اسمی 3.7 ولت هستند. خروجی USB استاندارد 5 ولت است و بنابراین ولتاژ از طریق یک مدار مبدل که در سر راه خروجی قرار دارد بالا می‌رود و این افزایش ولتاژ، تلفات انرژی هم دارد. علاوه بر این، باتری‌های وسایل الکترونیکی لیتیوم ساخته شده و در 3.7 ولت کار می‌کنند، این بدان معناست که تبدیل برق دیگری در گوشی همراه صورت می‌گیرد و حتی تلفات بیشتری نیز به همراه می‌آورد.

علاوه بر این، کابل USB در اثر گرم شدن باعث اتلاف برق نیز می‌شود که دلیل آن، مقاومت داخلی سیم است. این به عنوان یک راندمان بیان شده است و عموما بین 80 تا 90 درصد است. امتیاز کارایی از یک پاور بانک به دیگری متفاوت است، اگرچه بسیاری از تولید کنندگان سعی در کم کردن اتلاف انرژی در این دستگاه‌ها دارند.

 

چگونه ظرفیت واقعی را محاسبه کنیم؟

در بسیاری از مواقع، درصدی از ظرفیت تبلیغ شده را به عنوان یک قاعده به عنوان یک شاخص از ظرفیت و توان واقعی تصویب کرده‌اند. اما، این اصل از کجا ناشی می‌شود؟ همان طور که مشاهده کردیم، هم تبدیل ولتاژ و هم درجه بندی بازده عواملی هستند که باید در نظر بگیرند. برخی از پرفروش‌ترین پاور بانک‌ها در بازار دارای راندمانی تا 93? هستند، که در واقع با مشخصات فنی تحت عنوان نرخ تبدیل بیان شده است.

یک نتیجه نشان می‌دهد که فقط 68.82? از ظرفیت تبلیغ شده می‌تواند به دستگاه‌ها انتقال داده شود. با این حال، جالب است که توجه داشته باشید که اگر پاوربانک ضریب کارایی 0.9 داشته باشد، نتایج آن 666/0 خواهد بود. به عبارت دیگر، دو سوم. بنابراین، فرض این که 2/3 از ظرفیت روی کاغذ، ظرفیت واقعی باشد، از دقیق بودن فاصله چندانی ندارد.

 

پاور بانک چند بار می‌تواند یک دستگاه را شارژ کند؟

تعداد دفعات دقیق با توجه به پاوربانک و باتری دستگاه متفاوت است. با این وجود، فاکتورهای دیگری مانند دمای محیط، طول و قطر کابل USB و میزان آمپر خروجی که بسته به پورت 1 یا 2 آمپر است، متغیر خواهد بود. به هر حال، چرخه شارژ یک پاور بانک با تقسیم ظرفیت واقعی براساس ظرفیت تلفن هوشمند شما به دست می‌آید. تعداد شارژها = ظرفیت واقعی / ظرفیت باتری. به عنوان مثال، باتری آیفون X دارای ظرفیت 2716 میلی آمپر ساعت است.

پس می‌توان آن را دو و نیم بار با استفاده از پاور بانک 10000 میلی آمپری شارژ کرد. مقدار ظرفیت قابل استفاده = 6،882 میلی آمپر ساعت / 2716 میلی آمپر ساعت = 2،53 بار قابلیت شارژ شدن دارد. در کل، هرچه ظرفیت پاور بانک بیشتر باشد، تعداد دفعات شارژ نیز بیشتر می‌شود.

 

چگونه ظرفیت واقعی یک پاور بانک را آزمایش کنیم؟

دانستن ظرفیت دقیق داخلی بدون جدا کردن باتری‌های پاوربانک غیرممکن است، اما صرف نظر از این، می‌توان جریان و مدت زمان جریان دهی خروجی USB را اندازه گیری کرد. برای انجام این روش، یک کابل USB به یک پاوربانک دارای شارژ کامل است، متصل می‌شود. در حالی که سر دیگر کابل قطع شده است به گونه‌ای که چهار سیم رنگی که دورن کابل قرار دارند، مشخص باشند. سپس یک مقاومت 5 اهمی را به ترمینال سیاه و قرمز (1 و 4) وصل کنید. جریان 1 آمپر یا 1000 میلی آمپر در آن گردش می‌کند زیرا 5 ولت خروجی USB استاندارد است.

ولتاژ با توجه به ظرفیت پاوربانک با یک ولت متر اندازه گیری می‌شود. اگر باتری پاوربانک همان تعداد ساعت‌ها را که در ظرفیت ذکر شده است دوام بیاورد، ظرفیت واقعی آن است. در واقعیت، این ظرفیت، مقدار واقعی شارژ درون باتری‌های پاوربانک خواهد بود. به عنوان مثال، برای پاوربانک 12000 میلی آمپر ساعت، با متصل کردن یک بار جریان ثابت 1 آمپر در هر ساعت، به مدت 12 ساعت باید شارژ آن دوام داشته باشد.

نتیجه

به طور کلی، برای انتخاب پاور بانک متناسب با نیازها، مهم است که ظرفیت بیشتری را نسبت به دستگاهی که مایل باشید شارژ کنید، باید درنظر بگیرید. اما این تنها شاخص نیست، در حقیقت، کاربران برای جلوگیری از اشتباه باید از رتبه‌بندی بهره‌وری و تبدیل نیرو آگاه باشند. با این وجود، هر کس می‌تواند ظرفیت واقعی را تنها با در نظر گرفتن 66.6? از ظرفیت ذکر شده بر روی محصول تخمین بزند.


بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل

این موارد را در هنگام تهیه پاور بانک بی‌سیم در نظر داشته باشید

باید توجه داشته باشید که هنگام خرید یک پاور بانک بی‌سیم چه چیزی را جستجو کنید. مانند هر محصولی، هنگام تهیه پاور بانک‌های بی‌سیم چندین نکته وجود دارد که باید به آنها توجه کنید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. این پاور بانک‌ها مزایای زیادی دارند و برای موقیت‌های مختلف می‌توانند مفید باشند. فقط مواردی را باید در نظر داشته باشید تا بتوانید متناسب با نیازهایتان بهترین مارک پاور بانک را تهیه کنید.

ظرفیت ذخیره نیرو در پاور بانک بی‌سیم

یکی از مهم‌ترین نکاتی که هنگام خرید پاور بانک بی‌سیم باید به آن توجه داشته باشید، اطمینان از کافی بودن ظرفیت ذخیره نیروی پاوربانک، برای شارژ کامل دستگاه‌های الکترونیکی شما است. با افزایش ظرفیت باتری‌های گوشی‌های هوشمند و برای اطمینان از این که ظرفیت باتری کافی وجود داشته باشد، به همین دلیل پاور بانک‌ها نیز برای مطابقت با این نیاز، دارای ظرفیت‌های بالا هستند. فایده‌ای ندارد اگر پاوربانک نتواند گوشی هوشمند یا دستگاه دیگری را به طور کامل شارژ کند. قبل از خرید، اطمینان حاصل کنید که ظرفیت پاوربانک به اندازه کافی یا ترجیحا کمی بیشتر از دستگاه مورد نظر برای شارژ باشد.

نرخ شارژ

با وجود تلفن‌های هوشمند که اکنون می‌توانند خیلی سریع شارژ شوند، لازم است اطمینان حاصل شود که پاوربانک می‌تواند شدت جریان را به اندازه‌ای که تلفن‌های هوشمند یا دستگاه دیگر می‌توانند آن را بپذیرند، تامین کند. اگر پاور بانک قدرت کافی نداشته باشد، شارژ دستگاه‌های الکترونیکی به زمان بیشتری نیاز خواهند داشت.

البته به یاد داشته باشید که باتری‌های پاور بانک بی‌سیم فقط با تکنولوژی شارژ سریع قادر به شارژ شدن هستند. به نظر می‌رسد برخی از تبلیغات نشان می‌دهند که دستگاهی که از شارژ سریع پشتیبانی می‌کند، بسیار سریع‌تر شارژ خواهد شد. این تنها در صورتی رخ می‌دهد که دستگاه الکترونیکی شما بتواند شارژ با سرعت بالا را بپذیرد. اگر به عنوان مثال از تلفن‌های هوشمند قدیمی‌تری استفاده می‌کنید، ممکن است با استفاده از شارژر بی‌سیم سریع، با سرعت فوق العاده شارژ نشوند. با این وجود، در زمانی که تصمیم به خرید گوشی جدید دارید، داشتن قابلیت شارژ سریع می‌تواند بسیار مفید باشد.

اغلب قابلیت شارژ بی‌سیم نمی‌تواند به اندازه اتصالات سیمی جریان برای شارژ داشته باشد. این بدان معنی است که شارژ یک تلفن هوشمند معمولی به صورت بی‌سیم امکان دارد سه یا چهار ساعت طول بکشد، اما در صورت استفادهاز اتصال سیمی، این زمان کمتر خواهد بود. مشخصات را بررسی کنید تا دقیقا چیزی که می‌خواهید را تهیه کنید. زیرا دستگاه‌های جدید همیشه در حال پیشرفت هستند و ممکن است برخی از آنها از قابلیت شارژ بی‌سیم سریع‌تر برخوردار باشند.

راحتی در استفاده

در حالی که پاور بانک‌های بی‌سیم از یک طرف راحت‌تر هستند، دستگاه مورد نظر معمولا در روی پاوربانک، برای شارژ قرار می‌گیرد. برخلاف پاوربانک‌های سیم‌دار سنتی که برای شارژ تلفن همراه یا دستگاه‌های دیگر با استفاده از کابل شارژ به همدیگر متصل می‌شوند و این کابل‌های شارژ در اثر کارکرد خراب می‌شوند، این مسئله در مورد شارژ شدن در حالت بی‌سیم اتفاق نمی‌افتد و تلفن هوشمند یا دستگاه الکترونیکی شما فقط باید در موقعیت مناسب خود قرار بگیرد.

از آنجا که شارژ بی‌سیم اغلب نسبت به موقعیت بسیار حساس است، این ممکن است مسئله‌ای مهم باشد. در مورد استفاده از پاور بانک‌های بی‌سیم ممکن است تردید داشته باشید که آیا این قابلیت برای شما مفید خواهد بود یا خیر، از آنجایی که بسیاری از این پاور بانک‌های بی‌سیم از قابلیت اتصال سیمی نیز برخوردار هستند، این نکته می‌تواند باعث برطرف شدن تردید شما شود.

اندازه و وزن

اندازه و وزن هنگام خرید پاور بانک یک نکته مهم محسوب می‌شود، به خصوص اگر در هنگام سفر قصد استفاده از آن را دارید. هر چه ظرفیت پاور بانک بیشتر باشد، قیمت پاور بانک بیشتر خواهد شد. با افزایش ظرفیت تلفن‌های هوشمند، اغلب مردم می‌خواهند قبل از شارژ مجدد پاوربانک، چندین بار دستگاه خود را شارژ کنند، اندازه و وزن برخی از پاور بانک‌ها می‌تواند قابل توجه باشد. قبل از سفارش، بررسی کنید که چقدر بزرگ هستند.

اتصالات برای شارژ معمولی

لازم است اطمینان حاصل کنید که پاور بانک دارای کانکتورهایی برای شارژ با سیم معمولی است. از آنجا که همه دستگاه‌ها قادر به شارژ بی‌سیم نیستند، مطمئن شوید که پاور بانک بی‌سیمی که تهیه می‌کنید، با استفاده از سیم می‌تواند دستگاه الکترونیکی شما را شارژ کند. این امکان معمولا وجود دارد و آنها غالبا یک یا دو پورت USB برای شارژ دارند. این بدان معنی است که امکان شارژ بیش از یک دستگاه در یک زمان وجود دارد.

شارژ کردن پاوربانک

شایان ذکر است که باید خود پاور بانک را هم شارژ کنید. هرچه ظرفیت بیشتر باشد، مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید. اگر فقط یک شارژر 1 آمپری دارید و پاور بانک شما 5000 میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد، زمان شارژ آن 5 ساعت طول می‌کشد، البته کمی طولانی‌تر، زیرا همه نیرویی که وارد پاور بانک می‌شود به شارژ ذخیره شده تبدیل نمی‌شود. بهره‌وری احتمالا 80? یا بیشتر است، بنابر این مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید. از آنجا که بسیاری از پاور بانک‌های بی‌سیم دارای ظرفیت بیشتری هستند، حتی گاهی اوقات برای شارژ کامل به 10 ساعت یا بیشتر برای شارژ شدن با یک شارژر 2.4 آمپری نیاز خواهند داشت.

حمل و نقل هوایی

لازم به یادآوری است که باتری‌های لیتیوم یونی، که در پاور بانک‌ها موجود هستند، برای حمل در هواپیما دارای محدودیت‌هایی هستند. آنها همیشه باید در چمدان‌ها بسته‌بندی شوند و همچنین ممکن است در برخی از خطوط هوایی، حداکثر ظرفیت باتری‌های قابل حمل نیز وجود داشته باشد، قبل از مسافرت با شرکت هواپیمایی خود این مورد را چک کنید.

هزینه

پاور بانک بی‌سیم به مدارهای الکترونیکی بیشتری برای شارژ نیاز دارد و عملکردهای بیشتری نسبت به یک پاور بانک استاندارد دارد. بنابراین تعجب آور نیست که آنها گران‌تر از انواع سیمی ساده‌تر و سنتی باشند.


بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل

در زمان خرید پاور بانک با رعایت این نکات، نوع و مدل مناسب با نیازتان را انتخاب کنید. با توجه به این نکات بهترین انتخاب را خواهید داشت و موارد ذکر شده در زیر در قیمت پاور بانک تاثیر خواهند گذاشت.

10 نکته در هنگام خرید پاور بانک

چه مواردی را در زمان خرید پاور بانک باید رعایت کرد

 

1. در هنگام خرید پاور بانک به ظرفیت آن توجه کنید

چند بار دوست دارید دستگاه‌های الکترونیکی خود را بدون شارژ کردن پاوربانک شارژ کنید؟ این سوالی است که ظرفیت پاور بانک قادر است برای شما تعریف کند. سوال مهم دیگر این است که برای چه دستگاهی قصد استفاده از پاوربانک خود را دارید؟ یک لپ تاپ نسبت به یک تلفن هوشمند به انرژی بیشتری احتیاج دارد. یک تلفن هوشمند 3.350 میلی آمپر ساعتی با یک پاور بانک قابل شارژ است اما لپ تاپ به ظرفیت بیشتری احتیاج دارد. یک پاوربانک گوشی اپل؟ یا به پاور بانک برای لپ تاپ احتیاج دارید؟ از پاوربانک با ظرفیت 30.000 میلی آمپر ساعت یا بالاتر استفاده کنید.

 

2. پیروی از استانداردهای ورودی و خروجی

پاور بانک‌های امروزی چنان پیشرفته‌اند که نیازی به این سوال نیست. فقط برخی از مدل‌هایی که امروزه در فروشگاه‌ها هستند ممکن است از ورودی یا خروجی صحیح برای دستگاه‌های تلفن همراه شما برخوردار نباشند. بنابراین همیشه مشخصات ورودی و خروجی را بررسی کنید تا پاور بانک با دستگاه‌های شما سازگار باشند.

 

3. قیمت و کیفیت

اگر در حال جستجوی پاوربانک ایده‌آل خود هستید که متناسب با نیازهای شما باشد، باید به اطلاعات بیشتری توجه کنید. به مشخصات آن نگاهی بیندازید و تصمیم بگیرید که این مشخصات برای استفاده شما از پاور بانک هماهنگ باشند. بعضی اوقات مدل ارزان‌تر مطابق نیاز شما نیست و پاور بانک ارزان قیمت ممکن است به اندازه دلخواه شما دوام نیاورد. دلیل دیگری برای توجه بیشتر به نسبت قیمت / کیفیت، محافظت در برابر اضافه بار است. برخی از پاوربانک‌های ارزان قیمت می‌توانند به دستگاه‌های الکترونیکی شما آسیب برسانند. تمامی پاور بانک‌هایی که ما ارائه می‌دهیم، مورد آزمایش قرار گرفته و تمام اامات استاندارد را برآورده می‌کنند.

 

4. اندازه و ابعاد را در هنگام خرید پاور بانک در نظر بگیرید

استفاده از پاوربانک بسیار آسان است در صورت عدم وجود آنها، شما مجبور به شارژ دستگاه‌های الکترونیکی خود در مقصد خود هستید. اندازه پاوربانک بسیار مهم است که باید به آنها توجه کنید، زیرا باید پاوربانک را با خود حمل کنید. یک پاوربانک مناسب برای تلفن هوشمند یا تبلت می‌تواند در جیب شما جای بگیرد، اما یک پاوربانک بزرگ‌تر مخصوص لپ تاپ حجم بیشتری دارد. پاوربانک لپ تاپ در کوله پشتی کیف دستی شما می‌تواند جای بگیرد.

 

5. آمپر

علاوه بر ظرفیت پاوربانک، آمپراژ نیز بسیار مهم است. آمپر (A) به شما می‌گوید که بانک پاور با چه سرعتی دستگاه‌های الکترونیکی شما را شارژ می‌کند. یک پاوربانک معمولی دارای آمپراژ بین 1 تا 3.5 است. هرچه میزان آمپر بالاتر باشد، پاور بانک با سرعت بیشتری دستگاه‌های شما را شارژ خواهد کرد.

 

6. تلفن هوشمند شما چه باتری دارد؟

ظرفیت باتری هر کدام از تلفن‌های هوشمند متفاوت است. وقتی ظرفیت پاوربانک را به ظرفیت تلفن هوشمند یا تبلت تقسیم می‌کنید، می‌توانید محاسبه کنید که چند بار می‌توانید تلفن هوشمند خود را با یک پاور بانک کاملا شارژ کنید.

 

7. در نظر گرفتن موارد استفاده از پاور بانک

یک پاور بانک فقط برای یک هدف قابل استفاده است. یک دانش آموز می‌تواند از پاوربانک در اتوبوس در راه مدرسه استفاده کند، هنگامی که هیچ پریز برقی در دسترس نباشد، یک کوهنورد می‌تواند از تلفن هوشمند خود استفاده کند وقتی که نیاز به ارسال سیگنال دارد.

 

8. برای بیش از یک دستگاه از پاوربانک استفاده کنید

پاوربانک برای شارژ تلفن هوشمند یا تبلت در جاهایی که هیچ پریز برق در دسترس نیست بسیار مفید است. می‌توانید برای شارژ تلفن هوشمند، تبلت و لپ تاپ خود از پاور بانک استفاده کنید. همچنین می‌توانید دوربین فیلم‌برداری، چراغ قابل حمل LED و سایر دستگاه‌های خود را با ورودی USB-C یا USB این دستگاه شارژ کنید.

 

9. از پاور بانک خود نهایت استفاده را ببرید

هنگامی که از آن استفاده نکنید، یک پاور بانک می‌تواند قدرت خود را از دست بدهد. زمانی که از پاور بانک برای چند ماه یا بیشتر استفاده نمی‌کنید، باید در فواصل مشخص آن را شارژ کنید. همیشه باید هنگامی که مدت طولانی از آن استفاده نمی‌کنید، آن را شارژ کنید. در این حالت طول عمر پاوربانک خود را افزایش می‌دهید.

 

10. خرید پاوربانک مجهز به پنل خورشیدی قابل حمل

باتری‌های دستگاه‌های الکترونیکی خود را کاملا سازگار با محیط زیست شارژ کنید؟ این امکان وجود دارد که از پاوربانکی استفاده کنید که با یک پنل خورشیدی قابل حمل ترکیب شده است. می‌توانید با استفاده از پنل خورشیدی موبایل و پاوربانک خود را شارژ کرده و دستگاه‌های خود را با پاوربانک شارژ کنید. یا می‌توانید دستگاه‌های الکترونیکی خود را مستقیما با پنل خورشیدی قابل حمل آن شارژ کنید.

در زمان خرید پاور بانک در صورتی که به موارد بالا توجه کنید بهترین مارک پاور بانک را می‌توانید انتخاب کنید. در صورت نیاز به مشاوره، با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.


بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل

ارزهای دیجیتال دنیای تبادلات مالی و سرمایه‌گذاری را تغییر می‌دهند؛ و روز به روز بر اهمیت آنها افزوده می‌شود. صدها ارز دیجیتال فعال و معتبر در دنیا وجود دارد که همه آنها در دهه گذشته پای به عرصه گذاشته‌اند. در این میان بعضی از آنها قدیمی‌تر، معتبرتر و محبوب‌تر هستند. در این نوشته وب‌سایت اکس تومن می‌خواهیم شما را با محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال محبوب در دنیا آشنا کنیم.

 

بیت کوین

خرید بیت کوین به یکی از بهترین سرمایه گذاری‌های سال‌های اخیر تبدیل شده است. این ارز دیجیتال در سال 2009 وارد بازارهای جهانی شده و در ابتدای پیداش ارزش هر واحد آن کمتر از یک دلار بود. اما این عدد خیلی زود رشد کرد و حتی در بازه‌ای از سال 20 به عدد 20 هزار دلار نیز رسید.

بیت کوین و شبکه بلاکچین مبتنی بر آن، پایه ساخته شدن ارزهای دیجیتال دیگر بود. بیت کوین ارزشمندترین ارز دیجیتال موجود در جهان است و سهم بزرگی از این بازار را در اختیار دارد. بیت کوین از طریق ماین کردن و توسط کاربران به دست می‌آید؛ و در نهایت و پس از استخراج همه بیت کوین‌ها، 21 میلیون واحد از این ارز در جهان وجود خواهد داشت.

 

اتریوم

اتریوم را می‌توان دومین رمز ارز محبوب و معتبر جهان دانست. این ارز دیجیتالی در سال 2013 متولد شد. سازنده این رمز ارز ویتالین بوترین بود و خیلی زود مورد استقبال بالای فعالان این حوزه قرار گرفت. در حال حاضر اتریوم پس از بیت کوین، بیشترین گردش مالی را در جهان رمز ارزها به خود اختصاص داده است.

جالب است بدانید که اتریوم بیش از اینکه یک ارز دیجیتال باشد؛ پلتفرمی نرم‌افزاری، با قابلیت برنامه‌ریزی به صورت غیر متمرکز است؛ که بر پایه تکنولوژی بلاکچین شگل گرفته است. در واقع هدف این رمز ارز ایجاد توانایی اجرای نرم‌افزارهای مستقل توزیع شده، به شکلی ساده و با امنیت بالا برای تمامی کاربران است.


بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل

شارژ مک بوک یا لپ تاپ با پاور بانک هرگز آسان نبوده است. آیا شما از لپ تاپ یا مک بوک استفاده می‌کنید و در کنار خود آداپتور و پریز برق دارید، یا برای پیدا کردن پریز برق دچار مشکل هستید؟ تهیه یک پاور بانک لپ تاپ راه حل ایده‌آل برای شما خواهد بود. با استفاده از این پاور بانک لپ تاپ می‌توانید لپ تاپ یا مک بوک خود را در هر کجا و هر زمان که مناسب شما باشد شارژ کنید. می‌توانید لپ تاپ یا مک بوک خود را از طریق خروجی ولتاژ 12، 16 یا 20 ولت این پاور بانک‌ها شارژ کنید. برای شارژ کردن مک بوک خود همیشه از کابل شارژر مرغوب استفاده کنید تا تمامی نیرو را بدون اتلاف انرژی انتقال دهد.

می‌توانید پاور بانکی را انتخاب کنید که حداقل 45000 میلی آمپر ظرفیت داشته باشد تا بتواند مک بوک یا لپ تاپ شما را چندین بار شارژ کند. ظرفیت بالا به شما کمک می‌کند تا پاور بانک خود را در فواصل زمانی طولانی‌تری شارژ کنید و نیاز نداشته باشید برای هر بار شارژ لپ تاپ خود آن را شارژ کنید. البته باید توجه داشته باشید که ظرفیت بالا به معنای زمان بیشتر برای شارژ است. هر پاور بانکی که ظرفیت بالایی دارد به زمان بیشتری نیاز دارد تا به شارژ کامل خود برسد. می‌توانید برای اطلاع از قیمت پاور بانک با ما تماس بگیرید.

 

 

بسیاری از ویژگی‌های دیگر این نوع پاور بانک

پاور بانک لپ تاپ و یا مک بوک ظرفیت بیشتری نسبت به انواع معمولی دارد به جز شارژ لپ تاپ و یا مک بوک از آن می‌توانید برای شارژ وسایل الکترونیکی دیگر نیز استفاده کنید. همچنین می‌توانید از پاور بانک برای شارژ تلفن هوشمند، تبلت یا دوربین دیجیتال خود استفاده کنید. با استفاده از پاور بانک لپ تاپ 30،000 میلی آمپر ساعتی ما می‌توانید تلفن هوشمند خود را تا 7 بار شارژ کنید. با استفاده از پاور بانک لپ تاپ 45000 میلی آمپری ما می‌توانید تلفن هوشمند خود را حتی تا 10 بار شارژ کنید، بدون این که نیاز داشته باشید این پاور بانک‌ها را به پریز برق برای شارژ کردن متصل کنید.

 

ترکیب ایده‌آل این پاور بانک‌ها

آیا زیاد مسافرت می‌روید و آیا همیشه می‌خواهید از مک بوک یا لپ تاپ خود استفاده کنید؟ پس این شارژر قابل حمل مک بوک و لپ تاپ برای شما ایده‌آل است. شارژ مجدد پاوربانک با استفاده از آداپتور یا کابل میکرو USB به راحتی قابل انجام است. همچنین می‌توانید شارژ کردن پاوربانک خود را با استفاده از پنل خورشیدی قابل حمل انجام دهید که با این کار دیگر نیازی به پریز برق برای شارژ کردن آن نخواهید داشت. پنل‌های خورشیدی قابل حمل، سبک وزن هستند و به راحتی می‌توان آنها را با خود حمل کرد. در صورتی که نور خورشید به اندازه کافی موجود باشد، در طول روز این پاور بانک‌ها شارژ خواهند شد تا برای استفاده آماده باشند. البته امکان دارد برای شارژ پاور بانک از نور خورشید به زمان زیادی نیاز داشته باشید، اما این کار می‌تواند تا حد زیادی نیاز شما را به پریز برق برطرف کند.

 

امکانات بی پایان

با استفاده از این پاوربانک‌های قدرتمند لپ تاپ می‌توانید از تمام شدن شارژ مک بوک یا لپ تاپ خود در حین یک جلسه یا کار مهم جلوگیری کنید. این پاور بانک لپ تاپ، تازه وارد بازار شده‌اند و می‌توانید از آنها برای شارژ انواع مختلف وسایل الکترونیکی استفاده کنید. با داشتن پاوربانک قدرتمند، می‌توانید در هر زمان و هر مکان و هر کجای دنیا، از لپ تاپ یا مک بوک خود بدون نگرانی از تمام شدن باتری آن استفاده کنید.


بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل

گوشی هوشمند به راحتی یکی از محبوب‌ترین وسایل روی زمین است و در حالی که عمر باتری فوق‌العاده‌ای دارد، استفاده سریع از آن در هنگام گرفتن عکس، بررسی ایمیل‌ها، برقراری تماس‌های تلفنی و استفاده از برنامه‌های مختلف به وسیله آن بسیار آسان است.

البته کارهایی وجود دارند که شما می‌توانید انجام دهید تا عمر باتری گوشی هوشمند خود را زیاد کنید. مثل بستن برنامه‌هایی که در پس زمینه اجرا می‌شوند، این کار یکی از بهترین و اولین اقدامات برای افزایش عمر باتری است و یا با استفاده از حالت پرواز، زمانی که فقط می‌خواهید بازی کنید و یا از برنامه‌های کاربردی استفاده کنید. با این حال، یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش عمر باتری گوشی هوشمند، زمانی که شما نمی‌توانید آن را به پریز دیواری و یا کامپیوتر وصل کنید، استفاده از یک پاور بانک است. موارد مختلفی در قیمت پاور بانک نقش دارند مانند، تعداد درگاه‌های خروجی، ظرفیت و جنس باتری‌های داخلی، نوعی را انتخاب کنید که مناسب مصرف شما باشد.

 

 

یک پاور بانک مناسب برای گوشی هوشمند چیست؟

یک پاور بانک یک باتری لیتیوم یونی خارجی است که می‌تواند برای شارژ کردن طیف وسیعی از دستگاه‌های الکترونیکی از جمله تلفن‌های هوشمند استفاده شود. اساسا تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که از پاور بانک استفاده کنید، با شارژ کردن آن به وسیله شارژر دیواری و یا وصل کردن آن به کامپیوتر شخصی، بعد از پر شدن، شما می‌توانید آن را با خود حمل کنید. در پاور بانک‌ها به جز باتری یک مدار شارژر و کنترل کننده ولتاژ و جریان خروجی هم وجود دارد. در صورت کیفیت بالای این مدار، تلفات انرژی به حداقل خود خواهد رسید.

 

ظرفیت و قدرت خروجی

قدرت خروجی در شارژرهای قابل حمل، با میلی آمپر ساعت نشان داده می‌شود. زمانی که تصمیم به خرید یک پاور بانک دارید، مطمئن شوید که قدرت خروجی و ظرفیت نگهداری انرژی مناسبی دارد و طوری آن را انتخاب کنید که دارای ظرفیت بالاتری از باتری گوشی شما باشد.

یک آیفون 5 دارای باتری با ظرفیت 1570میلی آمپر است، در حالی که یک آیفون 4 از باتری 1420 میلی آمپری استفاده می‌کند. اگر می‌خواهید بیش از یکبار باتری گوشی هوشمند خود را به طور کامل شارژ کنید، قبل از این که شارژ همراه خود را شارژ کنید، باید مطمئن شوید که شارژر همراه حداقل دو برابر ظرفیت باتری گوشی را داشته باشد.

 

مزایای پاور بانک‌های قابل حمل

امروزه ما به گوشی‌های هوشمند خود برای طیف وسیعی از کارها تکیه می‌کنیم و آنها به سادگی به ما کارهای از قبل برنامه ریزی شده را یادآوری می‌کنند. اگر در حال سفر هستید یا کار مهمی را انجام می‌دهید، کم بودن باتری گوشی شما می‌تواند به طور باورنکردنی آزاردهنده و مشکل‌ساز باشد، اما با کمک گرفتن از پاور بانک، شما می‌توانید در عرض چند دقیقه دوباره آن را شارژ کنید. این پاور بانک‌ها توانایی کارکرد در محیط‌های مختلف را دارند و آنها می‌توانند در شرایط مختلف به ما کمک کنند.

یکی از موارد خوب در مورد پاور بانک‌ها، اندازه فشرده و مناسب آنها است. آنها بسیار کوچک و سبک هستند و در کیف یا حتی جیب شما جای زیادی را اشغال نمی‌کنند. از آنها در ماشین، قطار یا هر جایی که در دنیا هستید، می‌توانید استفاده کنید تا گوشی خود را شارژ کنید و به پیام‌ها، ایمیل‌ها و برنامه‌های کاربردی خود دسترسی داشته باشید.

نتیجه‌گیری 

اگر به دنبال راهی برای زیاد کردن عمر باتری گوشی هوشمند، زمانی که بیرون از خانه و یا دفتر کار خود هستید، ما به شما توصیه می‌کنیم که یک پاور بانک تهیه کنید. دقت کنید که ظرفیت کافی برای شارژ کامل گوشی شما را داشته باشد. همیشه انواع باکیفیت آن را تهیه کنید تا به گوشی هوشمند شما آسیبی نرساند. با الیتاسل تماس بگیرید تا بهترین مارک پاور بانک را با قیمت‌ مناسب تهیه کنید.


بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل

دانستن چگونگی انتخاب پاور بانک گوشی هوشمند یک گام مهم است، به خاطر این که در صورت انتخاب نوع نامناسب، کارایی مطلوبی برای شما نخواهد داشت. برای بسیاری از افراد که ساعت‌های زیادی را بیرون از خانه هستند و با استفاده از تلفن همراه کارهای مختلف را انجام می‌دهند، داشتن یک وسیله که بتواند در زمان‌های تمام شدن باتری تلفن همراه آن را شارژ کند، بسیار ضروری خواهد بود. وقتی گزینه‌های مختلف پاور بانک‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهید، مواردی را باید در نظر داشته باشید که در زیر به آنها اشاره شده است. بهترین مارک پاور بانک را می‌توانید از الیتاسل تهیه کنید و با مطالعه موارد زیر، انتخاب بهتری خواهید داشت.

 

 • چه تعداد دستگاه در طول روز یا سفر به یک شارژر قابل حمل نیاز دارند؟
 • چند بار نیاز دارید تا با استفاده از یک شارژر قابل حمل دستگاه خود را شارژ کنید؟
 • شارژر شما باید چه مدتی شارژ را درون خود ذخیره داشته باشد؟
 • آیا در زمان مسافرت، محدودیت‌های وزن وجود دارد؟ (به عنوان مثال، آیا باید در طول مسافرت‌های خود، پیاده‌روی کنید و وسایل و تجهیزات سنگین را حمل کنید؟)
 • آیا دستگاه‌های قدیمی‌تری دارید که ممکن است با آنها مشکلات سازگاری ایجاد شود؟
 • بودجه شما چقدر است؟

نحوه انتخاب پاور بانک برای گوشی هوشمند

ابتدا توضیح خواهیم داد که چگونه یک پاور بانک کار می‌کند. یک پاوربانک قابل حمل، انرژی الکتریکی تولید شده توسط یک شارژر را درون خود ذخیره می‌کند و به شما امکان می‌دهد که این انرژی را بعدا به یک دستگاه همراه دیگر منتقل کنید. گاهی اوقات باید زمان زیادی را برای شارژ آن در نظر بگیرید، اما آنها انرژی الکتریکی کافی را برای تامین نیروی کامل چندین دستگاه را در خود ذخیره می‌کنند.

لازم به ذکر است که پاوربانک‌ها به دلیل مصرف اندک انرژی در مدارهای داخلی خود، همیشه اندکی از انرژی را مصرف می‌کنند، بنابراین تمام ظرفیت پاور بانک به دستگاه منتقل نمی‌شود و این یک عاملی است که در زمان تخمین این که چند بار می‌توان یک وسیله خاص را شارژ کرد، باید در نظر داشته باشید. علاوه بر این، هرچه شارژ دستگاه شما کمتر باشد، پاوربانک قابل حمل نیز برای شارژ مجدد آن باید زمان طولانی‌تری به دستگاه متصل باشد. در حالت ایده‌آل، شما باید ظرفیت بیشتری را برای پاور بانک در نظر بگیرید تا بتوانید به راحتی دستگاه‌های الکترونیکی خود را شارژ کنید. در نظر داشته باشید که ظرفیت یکی از اصل‌ترین مواردی‌ست که در قیمت پاوربانک تاثیر دارد.

تقریبا از هر دستگاهی که به درگاه USB مجهز باشد را می‌توان با یک پاوربانک قابل حمل شارژ کرد به شرط آنکه قبل از استفاده، پاور بانک را شارژ کنید. بهتر است به محض پر شدن پاور بانک، آن را از شارژ خارج کنید. بیشتر آنها دارای نشانگر‌های LED برای نمایش مقدار شارژ هستند. برخی از آنها دارای یک ویژگی قطع خودکار نیز هستند.

هنگام تصمیم‌گیری در مورد نحوه انتخاب پاور بانک مناسب برای تلفن خود، ظرفیت باتری دستگاه‌های خود که با میلی آمپر در ساعت اندازه‌گیری می‌شود را بررسی کنید. اگر پاور بانکی را که تهیه کرده‌اید ظرفیت بیشتری از باتری دستگاه‌های الکترونیکی شما داشته باشد، می‌تواند باتری دستگاه شما را به طور کامل شارژ کند. اگر قصد شارژ چندین دستگاه را دارید، حتما مجموع ظرفیت‌های آنها را در نظر بگیرید. در این صورت، شما به یک پاوربانک قابل حمل با بیش از یک خروجی نیاز دارید تا همزمان بتوانید دستگاه‌های خود را شارژ کنید. بدیهی است که این مدل‌ها می‌توانند گران‌تر باشند، اما همچنین می‌توانند در زمان سفر موجب صرفه‌جویی در زمان شارژ شوند.

همچنین باید سازگاری دستگاه‌های الکترونیکی خود را با پاور بانک‌های قابل حملی که تهیه می‌کنید در نظر داشته باشید. معمولا مشخصات دستگاه‌ها بر روی آنها نوشته شده است. کابل شارژ دستگاه را بررسی کنید تا مطمئن شوید با پاور بانکی که تهیه می‌کنید هماهنگی داشته باشد. همیشه از کابل مرغوب استفاده کنید تا اتلاف انرژی زیادی نداشته باشد. علاوه بر این، ولتاژ خروجی پاوربانک باید برابر یا بالاتر از دستگاه شما باشد.

ظرفیت‌های مختلف این شارژرهای قابل حمل موجود هستند. شما باید نوعی را انتخاب کنید که بتواند در زمانی که از پریز برق دور هستید، گوشی هوشمند شما را شارژ کند. ظرفیت‌های بالا برای افرادی که از چندین دستگاه استفاده می‌کنند، مناسب خواهد بود. شرایط محیطی می‌تواند بر طول عمر یک پاوربانک قابل حمل تاثیر بگذارد و شما باید تصمیم بگیرید که کدام یکی از آنها را تهیه کنید.


بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل

شارژ بی‌سیم اکنون به طور گسترده‌ای برای شارژ تلفن‌های هوشمند و سایر دستگاه‌های الکترونیکی استفاده می‌شود. پاور بانک‌هایی نیز در بازار موجود هستند که می‌توانند دستگاه‌ها را با استفاده از فناوری بی‌سیم شارژ کنند. اکنون تکنیک‌های شارژ بی‌سیم مانند Qi برای شارژ تلفن‌های هوشمند و بسیاری از دستگاه‌های دیگر پذیرفته شده است. در کنار این پیشرفت، تعجب آور نیست که ببینید تعدادی از پاوربانک‌ها هم اکنون در دسترس هستند که می‌توانند دستگاه‌ها را به صورت بی‌سیم شارژ کنند.

شارژ بیسیم از نظر راحتی و کارایی دارای مزایای بسیاری است و از این رو می‌توان قابلیت شارژ دستگاه‌ها از این طریق را در پاور بانک‌های برق گنجانید. اگر چه پاور بانک‌های بی‌سیم به اندازه پاور بانک‌های سنتی که از یک کانکتور سیمی USB استفاده می‌کنند رواج ندارد، اما انواعی از آنها در دسترس است و می‌توان با استفاده از آنها، دستگاه‌های الکترونیکی را بسیار راحت شارژ کرد. البته باید توجه داشت که قیمت پاور بانک از نوع شارژ بی‌سیم کمی بالاتر از انواع معمولی خواهد بود.

 

پاوربانک با امکان شارژ بی‌سیم

 

شارژ بی‌سیم چیست؟

با وجود تعداد زیادی از دستگاه‌های دیجیتال و گوشی‌های هوشمند که اکنون از شارژ بی‌سیم استفاده می‌کنند، داشتن اطلاعاتی درباره آن مفید است. در اصل، یک شارژر بی‌سیم یک کویل دارد که از آن برای انتقال انرژی از طریق القای الکتریکی، برای شارژ کردن دستگاه مورد نظر استفاده می‌کند.

انرژی به صورت القایی منتقل می‌شود و این امر نیاز به استفاده از کانکتورها و سیم را از بین می‌برد، و باعث دوام بالای شارژر می‌شود زیرا کانکتورها و کابل‌ها همیشه مستعد آسیب هستند، حتی اگر برای کانکتورهایی که برای مواردی مانند تلفن‌های هوشمند استفاده می‌شود، پیشرفت‌های اساسی صورت گرفته باشد. پرکاربردترین استاندارد برای شارژ بیسیم، استاندارد Qi است، این مورد برای همه تلفن‌های هوشمند و ابزارهای اصلی اتخاذ شده است.

 

برای شارژ بی‌سیم به استاندارد Qi توجه کنید

این استاندارد، به رایج‌ترین شکل شارژ بی‌سیم تبدیل شده است. Qi این امکان را فراهم می‌کند که بسیاری از دستگاه‌های الکترونیکی و برقی از جمله تلفن‌های هوشمند و غیره را با استفاده از اتصال بی‌سیم به سرعت و به راحتی شارژ کنید. در این روزها شارژرهای بی‌سیم نسبتا متداول هستند و اکنون برخی از پاور بانک‌هایی که از اتصالات سیمی استفاده می‌کنند، اکنون به یک شارژر بی‌سیم داخلی نیز مجهز شده‌اند تا بتوانند به صورت بی‌سیم به دستگاه‌های الکترونیکی سازگار برای شارژ وصل شوند.

با استفاده از این نوع از پاور بانک، نیازی نخواهید داشت تا کابل شارژ یو اس بی را با خود به هر جایی حمل کنید. تنها همراه داشتن پاور بانک کافی خواهد بود. یکی از مواردی که باعث هزینه کردن می‌شود، خرابی و قطعی اتصال در کابل‌های شارژ گوشی و یا دستگاه‌های الکترونیکی است. اگر تلفن شما از شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کند، هزینه‌های خرید کابل یدکی را نخواهید داشت و با استفاده از پاور بانک بی‌سیم براحتی می‌توانید اقدام به شارژ تلفن خود نمایید.

البته باید توجه داشته باشید که زمانی که می‌خواهید خود پاور بانک را شارژ کنید باید آن را با استفاده از کابل یو اس بی به شارژر دیواری و یا درگاه یو اس بی کامپیوتر و یا لپ تاپ وصل کنید. هر قدر آمپر خروجی دستگاه شما بیشتر باشد، پاور بانک زودتر به شارژ کامل خواهد رسید. شارژر دیواری قدرت بیشتری نسبت به درگاه تعبیه شده در کامپیوترها و لپ تاپ‌ها دارد.

برای تهیه پاور بانک به ظرفیت باتری دستگاه‌هایی که می‌خواهید شارژ کنید، توجه داشته باشید. پاور بانکی را خریداری کنید که حداقل دو یا سه برابر باتری‌های دستگاه‌های الکترونیکی شما ظرفیت داشته باشد. پاور بانکی را تهیه کنید که بتوانید از آن برای شارژ دستگاه‌های مختلف استفاده کنید. بیشتر پاور بانک‌ها دارای بیش از یک درگاه خروجی برای شارژ هستند. یکی از این درگاه‌های شارژ، جریان برق بیشتری را برای دستگاه‌های قوی‌تر می‌تواند تولید کند.


بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

کپیتائو دانلود تحقیق انواع بیمه و بیمه تکمیل درمان esfbarbari بهترین راه های کسب درامد اینترنتی علم امروز alireza hoseinpour معرفی کالا یاسین پیچک زندگی من جذاب دانلود | دانلود آهنگ و فیلم